Individuálny prístup

Chceli by ste si vyskúšať bezpečne riadiť drona? Presne pre takých ako vy, sme si pripravili program „PILOTOM DRONA NA SKÚŠKU“. V prípade vášho záujmu sa dohodnete s našim inštruktorom a dostanete jedinečnú možnosť vyskúšať si riadiť moderný dron. Vzlet, samotný let aj pristátie. To všetko v bezpečí pod dohľadom nášho inštruktora. Urobíme si dokonca vlastné selfie zo vzduchu! Vyskúšame funkcie ako „follow me“, kedy vás dron bude doslova prenasledovať! 🙂 Zažijete kopec zábavy. Súčasťou tejto aktivity je samozrejme vaše zaškolenie, v ktorom sa oboznámite s dronom a jeho riadením. Takéto polietanie vám okrem zábavy vie pomôcť aj pri rozhodovaní, či si napríklad kúpiť vlastný dron.

Dronoškola na vašich eventoch

Ak sa chystáte usporiadať nejaké firemné podujatie, určite zvážte ponuku, ktorú vám práve predkladáme. V prípade, že sa vaša akcia koná niekde v otvorenom priestore, kde sa nachádza plocha s rozmermi aspoň 50 x 50 metrov, vieme pre vás na danom mieste zorganizovať malú dronoškolu lietania. Účastníkom vašej akcie vieme totiž poskytnúť možnosť polietať si s dronom. Samozrejme, že hlavným kritériom, je pre nás bezpečnosť divákov. Pod vedením inštruktora si budú môcť ľudia skúsiť riadiť dron, v ohraničenom zabezpečenom priestore, dozvedia sa odpovede na svoje zvedavé otázky a budú sa môcť prostredníctvom kamery na drone pozrieť na miesto eventu z vtáčej perspektívy. Táto divácky atraktívna záležitosť je vhodná pre divákov od 5 do 99 rokov. Lety spravidla trvajú od 2-7 minút, podľa chuti a vôle divákov. Skúšobné lety vieme realizovať v priebehu celého dňa, samozrejme za vhodného počasia.

LIVE prenos zo vzduchu na vašich podujatiach

Skutočným obohatením každého väčšieho či menšieho podujatia je využitie nášho drona na to, aby naživo – v reálnom čase posielal obraz z oblohy na vašu veľkoplošnú obrazovku. Takto môžete upriamiť pútavým spôsobom pozornosť návštevníkov buď na väčšie celky, alebo poskytnúť divákom pohľady na miesta, ktoré nie je možné ľuďom na danom podujatí iným spôsobom ukázať. Činnosť, ktorá sa odohráva na zemi je klasickým štýlom rušená prítomnosťou pozemnej kamery, zatiaľ kým letiaca kamera zaznamenáva nerušene nasnímaný obraz na internú pamäťovú kartu a súčasne obraz vysiela na zem do veľkoplošnej obrazovky. Vhodné pre snímanie celkov, ale aj detailov. Jediné čo k tomu potrebujeme od vás je vaša obrazovka a vstup HDMI.

Categories: Dronoškola